• פרוש השקעות

איך מוצאים מציאות בתחום הנדל"ן? חלק ב'

עודכן ב: 6 דצמ 2018

בתחום הנדל”ן תמיד יהיו מציאות והזדמנויות להרוויח – ובשביל זה צריך להעזר המון פעמים עם מתווכים שמבינים בתחום.


איך בוחרים את המתווך המתאים?


1. תן למתווך לעשות את העבודה שלו

כשאתם נפגשים בפעם הראשונה עם המתווך שלכם, תבואו מדויקים ותגידו לו בדיוק במה אתם מעונינים באיזה מיקום, גודל הדירה וכ'ו,בצורה זו המתווך יוכל לעזור לכם לאתר עבורכם נכסים מתאימים להשקעה מבלי לבזבז זמן על עסקאות לא רלוונטיות, או נסיונות למכור לכם את הסחורה הישנה שלו. 

2. טפח יחסי חברות עם המתווך

בשורה תחתונה המתווך נמצא בצד שלכם, וחשוב לו שתיהיו מרוצים במיוחד שהוא מקבל על עסקה שנסגרת גם דמי תיווך, אז שמרו על יחסים נעימים כי חשוב גם לדעת שמתווך שלא מרוצה עלול לגרום לכם לא מעט נזק ולהקשות עליכם במציאת מתווך חדש, באמצעות חשיפת הסיפור בפני קולגות באזור. 


3. חפש כל עסקה גם באינטרנט

בדיוק כמוכם גם המתווכים מחפשים את העסקאות שלהם באינטרנט אז אחרי שהמתווך מביא לכם עסקה תעשו עליה חיפוש ראשוני באינטרנט, יכול להיות שתמצאו אותה ואז חסכתם לעצמכם סכום כסף לא קטן!

47 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649