פרוש השקעות בבעלותו של אלי פרוש מייסד ויו"ר החברה, צברה בס"ד ניסיון מוכח בעסקאות והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, למעלה מעשור שנים.
החברה החלה את דרכה בס"ד ברכישות מוצלחות של נכסים בארץ, שהיו בעלי פוטנציאל גבוה להשבחה. במסגרת זו, נרכשו דירות למגורים במקומות אידאלים עבור משקיעים נבונים שהגיעו אלינו. מיד לאחר הזרמת הכספים, הנכסים עברו השבחות ותוך זמן קצר, הם הושכרו או נמכרו בהתאם להעדפות הלקוח - במחירים אופטימליים.  
רבים מהרוכשים ביקשו לבצע אקזיט והנכס נמכר עבורם. כך הצליחו לקבל בחזרה במהירות יחסית, את כל הקרן בתוספת תשואת רווח נאה. אחרים, ביקשו ליהנות מתשואה קבועה ובחרו להשכיר את הנכס. בכך, שריינו לעצמם הכנסה נוספת לאורך זמן. המכנה המשותף לכולם, שהם בצעו עסקה נדל"נית מוצלחת דרך פרוש השקעות. 
בעקבות ההצלחה המסחררת, החליטה פרוש השקעות להרחיב את פעילותה מחוץ לגבולות הארץ והיא החלה בחיפוש ואיתור הזדמנויות נדל"ניות אטרקטיביות בחו"ל עבור חוג המשקיעים שלה. כאן, אחוזי הרווחים גבוהים משמעותית על פני אלו שבישראל ומשכך, הם מושכים את קהל המשקיעים שמחפש את האופציות הכלכליות הטובות ביותר להשקעות מניבות.

בשנים האחרונות, זירת הפעילות של החברה בעסקאות נדל"ן בחו"ל, מתרכזת בעיקר במציאת השקעות אטרקטיביות בלונדון בירת בריטניה ובמיאמי וניו יורק שבארצות הברית. כל המיזמים שבהם השקיעה החברה, זכו ב"ה להצלחה גדולה ונמכרו במהירות שיא, להפתעת המשקיעים שלנו. כקרן השקעות פרטית, פרוש השקעות מאגדת בתוכה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, בהם: מומחי נדל”ן, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים ועוד. הניסיון הרב והעשיר שכל אחד מגורמי המקצוע הללו תורם למערכת, מבטיח כי המשקיעים יקבלו את הצעות ההשקעה המתאימות להם ביותר. המוטו של פרוש השקעות הוא: יושר, אמינות, הגינות, מסירות, דבקות במטרה ומעל לכל, מקצועיות חסרת פשרות וליווי אישי צמוד לשביעות רצון הלקוח. כשיש קבלות מוכחות בשטח, לא פלא שרבים מהם חוזרים להשקיע במיזם נדל"ן נוסף, באמצעות החברה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לעשרות המשקיעים המרוצים והמאושרים שהגשימו את חלומם בעסקאות מצויינות מבית פרוש השקעות.

וואטסאפ.png

הצטרפו לעשרות הלקוחות המרוצים שלנו ותתחילו להרוויח - אל תפספסו את ההזדמנות!

מלאו פרטים ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא התחייבות או התקשרו 077-8038649

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649