שאלות ותשובות

כמה זמן פרוש השקעות קיימים?

פרוש השקעות בבעלותו של אלי פרוש מייסד ויו"ר החברה, צברה בס"ד ניסיון מוכח בעסקאות והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, למעלה מעשור שנים. החברה החלה את דרכה בס"ד ברכישות מוצלחות של נכסים בארץ, שהיו בעלי פוטנציאל גבוה להשבחה. בעקבות ההצלחה המסחררת, החליטה פרוש השקעות להרחיב את פעילותה מחוץ לגבולות הארץ והיא החלה בחיפוש ואיתור הזדמנויות נדל"ניות אטרקטיביות בחו"ל עבור חוג המשקיעים שלה.

מה עליי לעשות כדי להתחיל להשקיע?

אנו מציעים לכם להשאיר פרטים או ליצור עימנו קשר ללא התחייבות. על מנת להתקדם בתהליך נזמין אתכם לפגישה בה נציג את כל האפשרויות העומדות לפניכם. 

מה המינימום להשקעה?

איך אתם בוחרים את ההשקעות?

המינימום להשקעה עומד על סך 150,000 ש"ח. המקסימום הוא כל סכום של כסף להשקעה שיש ברשותכם, ובהתאם לכך ירשמו האחוזים שלכם בחברה.

פרוש השקעות, הרוכשים עבורכם אך ורק מבנים שכבר מוכנים לבנייה או שיפוץ בפועל. למבנים אלו, כבר הוכנו פרוגרמות של משרדי אדריכלות, נרקמו הסכמי התקשרות עם קבלן בנייה מקצועי ומוביל בתחומו ונעשו כל ההכנות המתאימות לצאת לדרך.

איך מתנהל התהליך הכספי?

כל כספי המשקיעים מועברים לחשבון נאמנות ייעודי מפוקח אצל משרד עו"ד ומועברים דרכם לטובת הפרויקט. לאחר סיום הפרויקט זכות קדימה במשיכת הרווחים למשקיעי פרוש השקעות לפני ההחזר ליזם המקומי

מהי עסקת PD?

התבססות על מבנה קיים והסבתו לצרכים אחרים. השיטה מנגישה את השוק למשקיעים שזיהו את הפוטנציאל הרב הטמון בהשבחה ושינוי ייעוד הנכס. הנכס נרכש בסכומים מופחתים ולאחר קבלת אישורים לבניית מגורים וביצוע בשטח, נמכרות הדירות במחירים גבוהים.

תוך כמה זמן אני צפוי לקבל את הכסף?

אנו בפרוש השקעות משתדלים לבחור עסקאות מהירות, כך שהלקוחות שלנו יזכו לראות את הכסף שלהם בחזרה כולל התשואה במהירות האפשרית. בתחילת כל פרוייקט אנו מציגים לכם את הצפי לסיום העסקה. לרוב העסקאות של פרוש השקעות מסתיימות עד 20 חודשים מרגע התחלת הבניה.

כיצד אתם מוודאים שההשקעות אכן בטוחות?

אנו נמצאים בשטח ובודקים על עסקה ועסקה לפרטי פרטים, בעזרת שמאי מקרקעין ועורכי דין. רק כאשר יש בידינו את כל המידע הרלוונטי לכדאיותה של העסקה אנחנו יוצאים לדרך.

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעה בארץ? מלאו פרטים או התקשרו 077-8038649

Thanks! Message sent.

וואטסאפ.png