• פרוש השקעות

איך מוצאים מציאות בתחום הנדל"ן? חלק א'

עודכן ב: 6 דצמ 2018


בתחום הנדל”ן תמיד יהיו מציאות והזדמנויות להרוויח – במיוחד אם תהיה ממוקד, ידידותי ותשים לב לפרטים הקטנים. חשוב לזכור: עסקה טובה לא מוצאים, עסקה טובה ממציאים.אז אם אתה מעונין להכנס לתחום הנדל"ן יש כמה דברים שעליך לדעת והחשוב מביניהם הוא "איך מוצאים מציאות"

 כאחד שעובד בתחום הנדל"ן כבר יותר מעשור ומוכר כ"מוצא מציאות" חשוב שתדעו את סדר הדברים:


1. גוגל - כן גם אני כשאני מחפש עסקה אני נכנס לרשת ומתחיל לעבור על האתרים-  WinWin או yad2 ועוד רבים אחרים, אבל כן צריכים להיות מאד ממוקדים כי כאשר אתה נכנס לרשת עומדות מולך אין ספור אפשרויות של השקעה שנראות טובות וזה יכול להיות מבלבל.


2. מיקום ספציפי - אחד ההחלטות החשובות ביותר הן להחליט את המיקום שלך, ואז פשוט להתחיל ללמוד אותו, כרגע אין צורך להסתכל על הדירה או על המיזוג שלה, אלה ללמוד את הסביבה.

ואיך לומדים את הסביבה?

כשאני מחליט על המיקום שלי אני פשוט מתניע את האוטו ונוסע למקום פעם בבוקר, ומאד חשוב גם בשעות המאוחרות של הלילה כדי לראות את סגנון האוכלוסיה, אני נכנס לבנינים לבדוק אם יש ועד בית וכן גם מה מצב המדרכות והכבישים, האם האזור קרוב לתחבורה ציבורית, קניונים, מוסדות לימוד ועוד.... שאני מתכוון מיקום ספציפי זה חייב להיות אזור של עד 2000 דירות.


3. בירור - ברגע שאתה רואה שלט: למכירה! אל תניח הנחות שהשלט ישן או ששטח זה יקר כי זה קרוב לתחבורה ציבורית וכ'ו תמיד תרים טלפון ותעלה לבדוק. כמו שאני אומר לעובדים שלי: את הלא יש לכם כבר בכיס. מה נשאר להשיג? את הכן!


4. מודעות שכירות - אז כן! למרות שאתה מחפש דירה לרכישה, גם שאני רואה שלט להשכרה אני מרים את הטלפון ומנסה לראות אם הוא מעוניין למכור את הנכס, אין לך מה להפסיד. במידה ותיענה בחיוב – תזכה לעסקה בלעדית, ללא תחרות ואולי גם במחיר אטרקטיבי. מה עוד אפשר לבקש?!


5. והכי חשוב - מאד מומלץ לנסות ולהגיע אל המוכר לפגישה פנים מול פנים. חתירה לפגישה כזו מעבר לשיחה בטלפון, היא הזדמנות להראות  עד כמה אתה רציני בחיפוש דירה להשקעה.


76 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649