• פרוש השקעות

היתרונות להשקעה דרך חברה להשקעות

עודכן ב: 6 דצמ 2018

ההשקעה דרך חברת נדל"ן בחו"ל (ולא כאדם פרטי) בא לידי ביטוי בכמה נקודות:


1. במציאת העסקה הטובה ביותר להשקעה- *דהיינו עסקה מוכנה כלומר שהתכניות כבר מאושרות וקיימות אצל היזם ביד, *חישוב נכון של רווחיות ההשקעה לפי הערכת שמאי מקצועית,*בדיקה עצמית של האזור והשטח ע"י אנשי מקצוע של החברה. *כמו כן ע"י מתווכים מקומיים לקבל אינדיקציה של סכומי נכסים דומים באזור,*ליווי בנקאי צמוד ע"י הבנק המקומי. *ליווי משפטי צמוד גם במקום הנכס, וגם בארץ.

2. לאחר סגירת העסקה - כשכל ההון גויס והפרויקט יצא לדרך: במהלך חיי הפרויקט לעתים משהו עלול להשתבש והתכנית העסקית לא תמיד עומדת במבחן המציאות, בשל היעדר מעקב ובקרה,וכאשר יש חברה להשקעות המבצעת את המעקב הקפדני הדרוש,היא יכולה למנוע את השיבושים ככל הניתן ובכך להגן על המשקיעים. במקרים שבהם לא ניתן למנוע את השיבושים היא יכולה אף לקחת את ניהול הפרויקט לידיה ואף לספוג במידת מה חלק מהנזקים ולהמשיך את גמר הפרויקט בעצמה, וזהו אחד מתפקידיה החשובים ביותר של החברה: לזהות עיכובים בזמן אמת, לוודא שהסטייה לא תפגע בפרויקט  וברווחיותו,לתת מענה לכל חריגה או תקלה, ובכך לשמור על המשקיעים ועל כספם  בצורה המיטבית.


מהרו למנף את כספכם בצורה הנכונה והבטוחה ביותר!

54 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649