למה כדאי להשקיע באנגליה?

וואטסאפ.png

פרוצדורה מהירה

סכום השקעה נמוך

לירה שטרלינג בירידה

שוק נדל"ן יציב

תשואה גבוהה

למרות הנתונים הפסימיים כביכול: משבר הנדל"ן שפקד את המדינה לפני כעשור, ה'ברקזיט' והיחלשות הליש"ט – באורח מפתיע, דווקא שוק הנדל"ן בבריטניה, רושם כיום התפתחות מרשימה ונמצא בעלייה מתמדת מאז אותו משבר.
כתוצאה, השוק מזמין משקיעים רבים שמבצעים השקעה בנדל"ן ונהנים מחוקים מיטיבים, שוק יציב, בקרה רגולטורית סדירה, פוטנציאל השבחה ואפשרות לשינוי ייעוד הנכס לאחר הרכישה.
לא פשוט למצוא נכס למכירה בבריטניה, מפני שהביקושים לרכישה הם גבוהים מן ההיצע הקיים בשוק המקומי. היתרונות הגדולים של רכישת נכס להשקעה בבריטניה, אינם טמונים רק בעליית הערך של הנכס, שכן מחירי הנדל"ן בלונדון האמירו מעל 10% בממוצע בשנים האחרונות, אלא בעיקר ביציבות המוצעת למשקיעים לאורך שנים. בריטניה מספקת סביבה בטוחה להשקעה, המאפשרת החזרים יציבים ותשואה טובה למוכרים או למשכירים.

מלאו פרטים ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא התחייבות או התקשרו 077-8038649

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649