מסלול Gold House

החל מ-69,800 פאונד


דירה רשומה על שמך בטאבו


ניהול הנכס


7.3% תשואה לשנה

חברת פרוש השקעות נדל"ן מציעה ללקוחותיה אופציה של רכישת דירה להשקעה לטווח ארוך.

במסלול זה רוכש המשקיע דירה להשקעה לטווח ארוך ומקבל דירה רשומה על שמו בטאבו.

אאורה הינו פרויקט חדש של רכישת דירה בבניין למגורי סטודנטים במיקום מרכזי בליברפול.
הדירות המוצעות למכירה הינן יחידות מגורים לסטודנטים בעלות חדר שינה וסלון (סטודיו) או חדר שינה בלבד (מיני-סטודיו). כל היחידות בפרויקט מגיעות עם חבילת ריהוט קומפלט, ומוכנות להשכרה.
הבניין יוקרתי ומספק לסטודנטים סביבת מגורים ולימודים נוחה ופרקטית. בכניסה לבניין יופעלו שירותי אבטחה 24/7 וכניסה מאובטחת למתחם דרך הקבלה.
הסטודנטים יהנו מחדר ישיבות גדול ומאובזר, לאונג' יוקרתי ואזורי עבודה ללימודים. כמו כן, יהיו במתחם חדרי משחקים עם שולחנות סנוקר, משחקים וטלויזיות חכמות להנאת הסטודנטים.
המתחם יכלול גם מטבח משותף ומאובזר עם טלויזיות חכמות וכן, מכון כושר חדשני ומאובזר הכולל סטודיו לפעילויות ויוגה. חצר המתחם תוכננה בצורה שיהיו בה מקומות אחסון לאופניים. מחוץ למתחם, תוקם מסעדה בה יוכלו הסטודנטים לרכוש מזון במחיר מוזל. בנוסף, יוכלו הסטודנטים להשתמש בשירותי כביסה שיציע המתחם. 
הפרויקט מספק למשקיעים אפשרות לייצר הכנסה קבועה ויציבה משוק מעונות הסטודנטים באנגליה.
רוכש הנכס להשקעה יוכל ליהנות מניהול מלא של הכנס ע"י חברת הניהול urbanbubble, המתמחה בניהול מעונות סטודנטים באנגליה, דבר שיחסוך התעסקות של בעל הנכס עם שכירויות ותקלות במקום.

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעה בלונדון? מלאו פרטים או התקשרו 077-8038649

וואטסאפ.png

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649