מסלול Gold Time

החל מ-150,000 ש"ח 


רישום זכויות בחברה


תשואה מהירה עד 20 חודשים


קדימות במשיכת הרווחים

חברת פרוש השקעות נדל"ן מציעה למשקיעים שלה מסלול קצר בזמן, שמאפשר את החזרת ההשקעה ומשיכת הרווחים תוך זמן קצר.

המשקיע מצטרף לקבוצת יזמים ויחד הם משקיעים בנכס שמניב תשואה גבוהה במיוחד ומחזירים את ההשקעה תוך זמן קצר מאוד.

בלונדון יש חוקים שמטיבים עם המשקיעים, השוק מאוד יציב ולכן קל מאוד לבצע שם עסקאות מהירות, כך שהמשקיע רואה את כספו תוך 20 חודשים ולעיתים אף פחות מזה.

החברה רוכשת נכסים שיש להם כבר את כל האישורים והיתרי הבניה הנדרשים ומסבה אותם לצרכי מגורים. השיטה הזאת הנגישה מאוד את שוק הנדל"ן למשקיעים, מכיוון שאפשר לקנות נכסים בסכומים נמוכים מאוד, לשפץ אותם ברמה גבוהה ולמכור במחירים גבוהים.

איך עובד התהליך?

ההשקעה והבניה

השלב הבא הוא גיוס המשקיעים. הסכום המינימלי להשקעה הוא החל מ- 150,000 שקלים ומעלה. כל משקיע, הופך לשותף ובעלים בחברה שעל שמה נמצא הנכס האמור. בעלות זו, מובטחת, נשמרת וקיימת, עד למכירת דירות המגורים והשבת כספו המלא של המשקיע, פלוס הרווחים המובטחים. 
לאחר שאנו מגייסים את המשקיעים, אנו מתחילים מיד בבנייה האמורה. בתום תריסר חודשים פחות או יותר, הבניין כבר עומד למכירה.

פרוש השקעות, עם היזמים המקומיים, רוכשים עבורכם אך ורק מבנים שכבר מוכנים לבנייה או שיפוץ בפועל. למבנים אלו, כבר הוכנו פרוגרמות של משרדי אדריכלות, נרקמו הסכמי התקשרות עם קבלן בנייה מקצועי ומוביל בתחומו ונעשו כל ההכנות המתאימות לצאת לדרך. כמו כן, המתחם המיועד קיבל את כל הרישיונות הדרושים מידי הגורמים הרלוונטיים והרשויות העירוניות, החל מהסבת היעד, ועד לעצם אישורי הבניה והוספת הנדבכים, לצד יתר האישורים המתאימים לצורך כך. רק נכס שכל האישורים והרישיונות בצדו, מהווה פוטנציאל עבורנו לרכישה. מה שנשאר לנו, זה רק להתחיל לבנות בפועל. 

רכישת הנכס

המכירה והתשואה

את המכירות עצמן, גם מבצעת חברת פרוש השקעות, יחד עם משרדי תיווך גדולים בלונדון ובארה"ב. חלוקת המשאבים הפיננסים שהתקבלו, מתבצעת בהגינות ובשקיפות מלאה. עם גיוס הכספים הראשונים, הבנק המלווה, מקבל את חלקו במיזם, קרי, פירעון המשכנתא שנלקחת לצורך הבנייה. את החלק הבא, מקבלים המשקיעים, כאשר לכל אחד מושב הקרן במלואו בתוספת אחוזי הרווחים והתשואה הנאה שהתקבלו ממכירת הנכס. רק לאחר חלוקת הכסף למשקיעים, ה'אחרונים בתור', הם היזמים המקומיים.

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: הסתיים בהצלחה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך הפרוייקט: 20 חודשים

Peter's Court

הסתיים!

Red Post Hill

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: הסתיים בהצלחה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך הפרוייקט: 18 חודשים

הסתיים!

הסתיים!

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: הסתיים בהצלחה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך הפרוייקט: 20 חודשים

East Grinstead

Portland Road

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: בשלבי בניה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך פרוייקט צפוי: 16 חודשים

גויס!

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעה בלונדון? מלאו פרטים או התקשרו 077-8038649

וואטסאפ.png

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649