למה כדאי להשקיע בארצות הברית?

זמן קצר - עד 20 חודשים

סכום השקעה נמוך

ערך דולר נמוך

שוק נדל"ן בעליה

תשואה גבוהה

שוק הנדל"ן האמריקאי הפך לאטרקטיבי עבור משקיעי הנדל"ן מישראל בעקבות משבר הסאב פריים בשוק המשכנתאות האמריקאי. משבר זה הוביל לירידה חדה במחירי הנכסים ברחבי ארצות הברית, בכל אחת מ-50 המדינות המאכלסות את שטחה. הירידה החדה הייתה בשיעור של עשרות אחוזים, ולמרות שמאז התאושש שוק הנדל"ן, הרי שלאחר צניחה כה דרסטית רמת המחירים עדיין אטרקטיבית מאוד למשקיעים.

בשנים האחרונות שוק הנדל"ן ברחבי ארה"ב הולך ומתעורר והכלכלה האמריקאית צומחת מחדש. לכן, רגע לפני שמחירי הנדל"ן במדינות שונות בארה"ב עומדים לעלות כדאי למשקיע הישראלי לנצל הזדמנות כלכלית מצוינת וליהנות מתשואה גבוהה במיוחד.

חשוב להשקיע בנכסים הנמצאים במיקומים אטרקטיביים בערים מרכזיות. גם למיקום השכונה, מצבו הפיזי של הנכס ומחירו יש השפעה על קבלת ההחלטות. פרוש השקעות בודקת את כל הפרמטרים האלו טרם סגירת החוזה מול היזם המקומי, על מנת להבטיח ללקוחותינו השקעה טובה ובטוחה מכל הבחינות.

לשוק הנדל"ן בארה"ב ישנו יתרון משמעותי נוסף - כמו כל הכלכלה האמריקאית, הוא מתנהל בשקיפות מרבית ומאפשר לכל מי ששוקל השקעה בו לקבל החלטות מושכלות על סמך אינפורמציה מלאה. כך למשל ניתן למצוא באינטרנט מידע על שווי נכס מסוים בהתאם למיקום שלו, גודלו ומאפיינים אחרים, כך שלמשקיע תהיה אינדיקציה מצוינת לגבי המחיר הנדרש מכם.

השקעה בנדל"ן בארה"ב היא אפשרות מצויינת כיום לרווח משמעותי ובטוח, כל עוד פועלים נכון ומשקיעים בנכס אטרקטיבי בהתאם למגמות שוק הנדל"ן בארה"ב, ולאחר ייעוץ מקצועי ותוך ליווי צמוד של חברה מקצועית ואמינה.

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעה בארה"ב? מלאו פרטים ותוכלו להתעדכן בהשקעות ללא התחייבות

או התקשרו 077-8051259

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649