למה כדאי להשקיע בלונדון?

זמן קצר - עד 20 חודשים

סכום השקעה נמוך

לירה שטרלינג בירידה

שוק נדל"ן יציב

תשואה גבוהה

לונדון בירת אנגליה, מתנהלת כמעט כמו מדינה עצמאית ומאכלסת כ-9 מיליון תושבים. אם נחשב את ערי הלוויין שסביבתה, נגיע לכ-15 מיליון תושבים יחד עם עיר המטרופולין.

אם אתם מסוג האנשים, שבכל הנוגע להשקעות, לא מסתפקים במועט ומחפשים ערך כלכלי מוסף, סביר להניח שביצוע השקעות נדל"ן בלונדון, יכול מאד להתאים לכם.

החלטתה ההיסטורית של אנגליה לפרוש מהאיחוד האירופי - ה"ברקזיט", השפיע בצורה משמעותית על הכלכלה הבריטית ואף גרם לצניחה משמעותית של הלירה הבריטית.

למרות הנתונים הפסימיים כביכול: משבר הנדל"ן שפקד את המדינה לפני כעשור, ה'ברקזיט' האמור והיחלשות הליש"ט – באורח מפתיע, דווקא שוק הנדל"ן בבריטניה ובלונדון בפרט, רושם כיום התפתחות מרשימה ונמצא בעלייה מתמדת מאז אותו משבר.

כתוצאה, השוק מזמין משקיעים רבים שמבצעים השקעה בנדל"ן ונהנים מחוקים מיטיבים,  שוק יציב, בקרה רגולטורית סדירה, פוטנציאל השבחה ואפשרות לשינוי ייעוד הנכס לאחר הרכישה.

יזמי נדל"ן רבים שעוסקים בשיטת ה-PD (התבססות על מבנה קיים והסבתו לצרכים אחרים), הנגישו את השוק למשקיעים שזיהו את הפוטנציאל הרב הטמון בהשבחה ושינוי ייעוד הנכס. הנכס נרכש בסכומים מופחתים ולאחר קבלת אישורים לבניית מגורים וביצוע בשטח, נמכרות הדירות במחירים גבוהים, מה שמקנה למשקיעים רווח משמעותי עד כפול מסכום ההשקעה.

לאור התחזיות האופטימיות של שוק הנדל"ן ועל מנת להפוך את ההשקעה למוצלחת, מומלץ לחבור לגוף מקצועי שיש לו היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן בממלכה הבריטית, ויוכל להשיג עבורכם תשואות מניבות.

לא פשוט למצוא נכס למכירה בלונדון, מפני שהביקושים לרכישה הם גבוהים מן ההיצע הקיים בשוק המקומי. היתרונות הגדולים של רכישת נכס להשקעה בלונדון, אינם טמונים רק בעליית הערך של הנכס, שכן מחירי הנדל"ן בלונדון האמירו מעל 10% בממוצע בשנים האחרונות, אלא בעיקר ביציבות המוצעת למשקיעים לאורך שנים. לונדון מספקת סביבה בטוחה להשקעה, המאפשרת החזרים יציבים ותשואה טובה למוכרים או למשכירים.

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: הסתיים בהצלחה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך הפרוייקט: 20 חודשים

Peter's Court

הסתיים!

Red Post Hill

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: הסתיים בהצלחה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך הפרוייקט: 18 חודשים

הסתיים!

הסתיים!

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: הסתיים בהצלחה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך הפרוייקט: 20 חודשים

East Grinstead

Portland Road

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: בשלבי בניה

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך פרוייקט צפוי: 16 חודשים

גויס!

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעה בלונדון? מלאו פרטים ותוכלו להתעדכן בהשקעות ללא התחייבות

או התקשרו 077-8038649

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649