השקעת נדל"ן בדימונה

המדינה החריגה את ענף הנדל"ן כענף חיוני למשק, ואנחנו בפרוש נדל"ן ממשיכים בכל הכח

ומציעים לכם את העסקאות הטובות ביותר!
והפעם על הפרק, הזדמנות אטרקטיבית בדימונה!
רכשנו במרכז המסחרי של דימונה מבנה קיים בן 3 קומות, המושכר ע"י חברות גדולות עם חוזים לטווח ארוך.
זו ההזדמנות שלכם להיכנס להשקעה אידיאלית עם תשואה שלרוב קיימת רק בפרוייקטים בחו"ל.
לכם יש את כל הבטחונות הנדרשים. הפרויקט מלווה לאורך כל הדרך ע"י עו"ד ורו"ח בנאמנות.

ניתן להצטרף החל מ-100,000 ש"ח!!!
תנו לכסף שלכם לעבוד עבורכם!

החל מ-100,000 ש"ח

 

מבנה קיים ומושכר

 

ליווי עו"ד ורו"ח

 

תשואה גבוהה במיוחד

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו 077-8038649

וואטסאפ.png

בצל הקורונה - דווקא עכשיו השקעה בנדל"ן

שוק הנדל"ן הינו השוק היציב ביותר וקל וחומר עכשיו.


בעקבות החלטת הממשלה על כך שענף הנדל"ן ממשיך לעבוד באופן מלא (ענף חיוני) הבניה עצמה תמשיך והמכירות  של הפרויקטים החדשים גם כן!

דווקא בימים אלו, חשוב לנו יותר מתמיד לעדכן את ציבור המשקיעים שלנו, ולספק תמונת מצב עדכנית, תוך שמירה על רמת מקצועיות גבוהה וזאת במטרה לנהל בהצלחה את המשבר ולהגן על כספי המשקיעים.

רכישת דירה להשקעה מביאה עמה מספר יתרונות שלא קיימים בשום אפיק השקעה אחר. ראשית, השקעה בנדל"ן היא אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והיציבים ביותר שקיימים כיום. בעוד שבאפיקים האחרים קיים הסיכון להפסד של קרן ההשקעה עצמה (סכום הכסף ההתחלתי שהושקע), בעת קניית דירה, אין זה משנה מה קורה בשווקי הנדל"ן והדיור, אתם נשארים עם הנכס בידיים שלכם.

שנית, השקעה בנדל”ן הינה מקור הכנסה פסיבי עבורנו ומשאבים פיננסיים נוספים למימון המחייה, הצרכים ואפילו המותרות שתמיד חלמתם ליהנות מהם. בהקשר של נדל”ן בפרט, משקיעים רבים סבורים שנדרש הון עצמי לא מבוטל שאולי אינו ברשותם כדי להתחיל להשקיע ולכן נמנעים מאפיק השקעה זה. אך אינו מחייב משום שרק עסקה פרטית דורשת סכום גדול של השקעה אבל עסקה ע"י חברה יכולה להפוך אותכם לשותפים בעיסקת נדל"ן ןלהרוויח את כל העוגה גם להנות מהשקעה יציבה וקרן בטוחה וגם להנות מהכנסה פסיבית ובלי להשקיע הון רב ותוספת ליווי מיקצועי של חברת הנדל"ן.

וואטסאפ.png

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעה בארץ? מלאו פרטים או התקשרו 077-8051259

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649