• פרוש השקעות

אז מה הרעיון של השקעה בקבוצות?

עודכן ב: 6 דצמ 2018


מאז ומעולם בני האדם ידעו להתאגד לקבוצה בכדי לפעול יותר טוב ביחד. כוחה של ההתאגדות לא פסח על עולם הנדל"ן וגם כיום בכדי להגיע לרווח כלכלי ולהרוויח יותר משוק הנדל"ן ההשקעות מתבצעות ע"י קבוצות משקיעים וזה במטרה לקדם אינטרסים משותפים! 
מהי קבוצת משקיעים?

קבוצת משקיעים היא מספר משקיעים המתאגדים לקבוצה תחת חברה וזה כדי לקדם את האינטרס המשותף, כל החלטות על הפרויקט יקבעו מראש.


למה לי להשקיע בקבוצה ולא לבד?

בדרך כלל האנשים שנכנסים לקבוצה כזאת הם אנשים שרוצים להשקיע את כספם בנדל"ן אך עדיין לא צברו את כל הסכום הנדרש וברגע שעושים את זה בקבוצה ניתן גם להכנס להשקעה בסכום נמוך יחסית(מ- 150,000 ש"ח) 


וכמו בכל דבר גם כאן יש חסרונות ויתרונות:


חסרון:

החסרון העיקרי הבתאגדות הוא חוסר הגמישות, והיכולת לפעול לפי דעת עצמך אתה חייב לזרום ביחד עם הקבוצה! המטרה היא כמובן להתחיל ולסיים כקבוצה אך המון פעמים יש סיטואציות שבהם אחד המשקיעים מעונין לפרוש, זה דבר מתאפשר רק כאשר הוא מצליח למכור את חלקו לאחד מחברי הקבוצה או למישהו חיצוני.


יתרונות:

כח קבוצתיכאשר אתה נמצא בקבוצה יש לזה כח מטוורף בעולם הנדל"ן, כי כוח כלכלי וזמינות הון הם קלף מנצח בהשקעות נדל"ן הם עוזרים לך להוציא את העסקאות יותר מהר אל הפועל, מגדילים את כח המיקוח, וככל שזה יותר מהיר כך זה יותר רווחי. זו הדרך שלך להכנס ולהשתתף ב"משחק של הגדולים"ניהול מרוכזהנדל"ן כמו כל מקצוע אחר דורש ניסיון, בשביל זה חשוב להתאגד תחת חברה עם נסיון בכדי לדעת להזהר ולהתרחק מסיכונים, וגם כמובן חברה נותנת את האופציה למשקיע להמשיך בעיסוקיו, וחברת הנדל"ן ממשיכה לקדם את הפרוייקט.

ערבות אישית- משקיע פרטי ידרש להעניק לבנק ערבות אישית. המשמעות של ערבות אישית היא שהבנק ידרוש מהמשקיע לחשוף את המסמכים הפרטיים שלו. אולם, במסגרת קבוצת משקיעים ניתן לקחת הלוואה ללא ערבות אישית - ובכך להמנע מערבות אישית ומהרבה בירוקרטיה. 

70 צפיות0 תגובות