• פרוש השקעות

אז מה הרעיון של השקעה בקבוצות?

עודכן ב: 6 דצמ 2018


מאז ומעולם בני האדם ידעו להתאגד לקבוצה בכדי לפעול יותר טוב ביחד. כוחה של ההתאגדות לא פסח על עולם הנדל"ן וגם כיום בכדי להגיע לרווח כלכלי ולהרוויח יותר משוק הנדל"ן ההשקעות מתבצעות ע"י קבוצות משקיעים וזה במטרה לקדם אינטרסים משותפים! 
מהי קבוצת משקיעים?

קבוצת משקיעים היא מספר משקיעים המתאגדים לקבוצה תחת חברה וזה כדי לקדם את האינטרס המשותף, כל החלטות על הפרויקט יקבעו מראש.


למה לי להשקיע בקבוצה ולא לבד?

בדרך כלל האנשים שנכנסים לקבוצה כזאת הם אנשים שרוצים להשקיע את כספם בנדל"ן אך עדיין לא צברו את כל הסכום הנדרש וברגע שעושים את זה בקבוצה ניתן גם להכנס להשקעה בסכום נמוך יחסית(מ- 150,000 ש"ח) 


וכמו בכל דבר גם כאן יש חסרונות ויתרונות:


חסרון:

החסרון העיקרי הבתאגדות הוא חוסר הגמישות, והיכולת לפעול לפי דעת עצמך אתה חייב לזרום ביחד עם הקבוצה! המטרה היא כמובן להתחיל ולסיים כקבוצה אך המון פעמים יש סיטואציות שבהם אחד המשקיעים מעונין לפרוש, זה דבר מתאפשר רק כאשר הוא מצליח למכור את חלקו לאחד מחברי הקבוצה או למישהו חיצוני.


יתרונות:

כח קבוצתיכאשר אתה נמצא בקבוצה יש לזה כח מטוורף בעולם הנדל"ן, כי כוח כלכלי וזמינות הון הם קלף מנצח בהשקעות נדל"ן הם עוזרים לך להוציא את העסקאות יותר מהר אל הפועל, מגדילים את כח המיקוח, וככל שזה יותר מהיר כך זה יותר רווחי. זו הדרך שלך להכנס ולהשתתף ב"משחק של הגדולים"ניהול מרוכזהנדל"ן כמו כל מקצוע אחר דורש ניסיון, בשביל זה חשוב להתאגד תחת חברה עם נסיון בכדי לדעת להזהר ולהתרחק מסיכונים, וגם כמובן חברה נותנת את האופציה למשקיע להמשיך בעיסוקיו, וחברת הנדל"ן ממשיכה לקדם את הפרוייקט.

ערבות אישית- משקיע פרטי ידרש להעניק לבנק ערבות אישית. המשמעות של ערבות אישית היא שהבנק ידרוש מהמשקיע לחשוף את המסמכים הפרטיים שלו. אולם, במסגרת קבוצת משקיעים ניתן לקחת הלוואה ללא ערבות אישית - ובכך להמנע מערבות אישית ומהרבה בירוקרטיה. 

56 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649