• פרוש השקעות

עליה של 30% במספר המשקיעים בנדל"ן בחו"ל

כל אחד מאתנו, מעוניין להגדיל את הכנסותיו עד כמה שאפשר. מכיוון ששוק הנדל"ן מגוון ורווי אופציות, הרי שהשקעות בתחום זה, הן אחד האמצעים המשתלמים במיוחד לייצור הכנסה נוספת. גם משקיעים פרטיים, שבידם הון עצמי לא גדול מדי, מחפשים לרוב הזדמנויות להשקעה לשם יצירת רווחים נוספים. רכישת נכס בעל ערך כספי, מספק תשואה ומייצר הכנסה כספית חד פעמית או קבועה לבעליו, בהתאם לאופי ההשקעה.

במקרים רבים, ההשקעות מניבות את התשואה המיוחלת רק לאורך זמן. סביר להניח, כי כל אדם מעדיף לראות את הצמיחה הכלכלית מהר כל האפשר.

פרויקט קרוידן בתהליכי בניה מתקדמים

ההשקעה המועדפת היא כמובן, כמה שיותר כסף וכמה שיותר מהר... אבל מה לעשות, שוק הנדל"ן בישראל מייאש למדי והיא חדלה להיות בשנים האחרונות יעד רלוונטי להשקעות בנדל"ן.

המיקום המרוחק, החוקים השונים והשפה הזרה גרמו למשקיעים להירתע מהשקעות מעבר לים. בשנים האחרונות חל שינוי. אנשים הפסיקו לפחד מעסקאות ברחבי הגלובוס לאחר שנחשפו לעוד ועוד משקיעים שהצליחו לקצור תשואה גבוהה מהשקעות נדל"ן בחו"ל. בשנה האחרונה יש עליה של 30% במספר המשקיעים הישראלים שבחרו להשקיע בנדל"ן בחו"ל. כיום, ישראלים רבים ממשיכים במגמה והם משקיעים סכומי כסף ניכרים ומרחיבים את תיק ההשקעות שלהם.

אם אתם מסוג האנשים, שבכל הנוגע להשקעות, לא מסתפקים במועט ומחפשים ערך כלכלי מוסף, סביר להניח שביצוע השקעות נדל"ן בלונדון, יכול מאד להתאים לכם. אלי פרוש, מנכ"ל פרוש השקעות נדל"ן, זיהה את הפוטנציאל הכספי הגבוה הגלום בהשקעות נדל"ן בלונדון: "היחלשות הליש"ט והבירוקרטיה המהירה בלונדון, תרמו מאוד למשקיעים שמחפשים לעשות עסקאות בסכומים קטנים", טוען פרוש, "בלונדון יש חוקים שמטיבים עם המשקיעים, השוק מאוד יציב ולכן קל מאוד לבצע שם עסקאות מהירות, כך שהמשקיע רואה את כספו תוך 20 חודשים ולעיתים אף פחות מזה".

"בלונדון יש שיטה שנקראת PD - אנחנו רוכשים נכסים שיש להם כבר את כל האישורים והיתרי הבניה הנדרשים ומסבים אותם לצרכי מגורים. השיטה הזאת הנגישה מאוד את שוק הנדל"ן למשקיעים, מכיוון שאפשר לקנות נכסים בסכומים נמוכים מאוד, לשפץ אותם ברמה גבוהה ולמכור במחירים גבוהים".

איך אתם יכולים להבטיח את הצלחת העסקה?

"דבר ראשון שאנחנו אומרים לכל אחד שמגיע אלינו הוא שבכל השקעה, בארץ או בחו"ל, יש סיכונים וצריך לדעת אותם מראש. כדי למנוע סיכונים, אנחנו מעניקים מעטפת ביטחונית מלאה לכל משקיע הכוללת ליווי מקצועי ומשפטי של משרד עו"ד המתמחה בתחום, מרגע ההשקעה ועד לסוף התהליך. בנוסף, אנחנו דואגים לרישום מלא של המשקיע בחברה, דבר שיבטיח את זכויותיו. אנחנו גם עובדים עם יזמים עתירי ניסיון. ואחד הדברים החשובים אצלנו בפרוש השקעות נדל"ן, הוא שאנחנו מבטיחים קדימות במשיכת הכספים למשקיעים לפני היזמים, בגלל זה אנחנו מצליחים להחזיר למשקיעים שלנו את הכסף כמה שיותר מהר".

לאור ההצלחה של כנס המשקיעים הקודם של פרוש השקעות נדל"ן, בימים הקרובים החברה מעניקה הזדמנות נוספת לאנשים שיש בידם רק 150,000 ש"ח ומחפשים אפיק השקעה מהיר ובטוח. פרוש השקעות נדל"ן יזמו כנס משקיעים נוסף בו יחשפו בפניכם את הדרך הבטוחה ביותר להניב תשואה גבוהה תוך זמן קצר מהשקעות נדל"ן בלונדון. אנו מזמינים אתכם להגיע לכנס ולהצטרף לגל המשקיעים שכבר נהנים מהרווחים.

לקביעת פגישה ללא התחייבות והרשמה לכנס המשקיעים: 03-9469673
37 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649