• פרוש השקעות

מהיום גם אנשים שיש בידם סכום כסף קטן יכולים להיכנס לעולם הנדל"ן

רבים מהישראלים מחזיקים בידם סכום כסף וחושבים שהוא נמוך מדי בכדי להשקיע אותו בהשקעות נדל"ן, וכך הכסף נשאר בבנק בלי יכולת למנף את עצמו.

תחום השקעות נדל"ן בחו"ל כבר מזמן לא עובד ככה. בשנים האחרונות תחום הנדל"ן פתח את שעריו גם לאנשים שבידם סכום כסף יחסית קטן וזאת ע"י חוכמת ההמונים.

כל אחד מגיע ושם את סכום הכסף שיש ברשותו בעסקה מניבה בחו"ל וכך הכסף מתחיל לעבוד, כעבור שנה או שנתיים (תלוי באיזה עסקה אתם בוחר לשים את כספכם) הקרן חוזרת אליכם+הרווחים ואתם יכולים להתקדם לעסקה הבאה עם סכום כסף יותר גדול ביד.


כך בעצם עובד עולם הנדל"ן, מעסקה לעסקה!


בשביל לעשות כאלה דברים לא צריך להיות חכמים גדולים או להבין בנדל"ן יותר מדי כי אי אפשר ללמוד את התורה כולה ביום אחד, וגם לא בכמה חודשים. בנושאים בריאותיים אנו פונים לרופא, בנושאים משפטיים לעורך דין, בעת שיפוץ לאדריכל, ובהשקעות בנדל"ן – לחברת השקעות שמתמחה בזה ויודעת להביא לך את העסקאות הטובות ביותר שיש לשוק להציע ותאמינו לי שיש!

במסגרת "פרוש השקעות נדל"ן" פועלות מחלקות שלמות המכירות את השווקים השונים על בוריים, יודעים לאתר לבדוק ולנתח את העסקה מרגע תחילת הגיוס ועד לרגע החזרת הרווחים למשקיעים. וכן חברתנו מאגדת בתוכה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם בהם: מומחי נדל"ן, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים ועוד. הנסיון הרב והעשיר שכל אחד מגורמי המקצוע הללו תורם למערכת, מבטיח כי המשקיעים יקבלו את הצעות השקעה המתאימות להם ביותר.

62 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649