• פרוש השקעות

מהיום גם אנשים שיש בידם סכום כסף קטן יכולים להיכנס לעולם הנדל"ן

רבים מהישראלים מחזיקים בידם סכום כסף וחושבים שהוא נמוך מדי בכדי להשקיע אותו בהשקעות נדל"ן, וכך הכסף נשאר בבנק בלי יכולת למנף את עצמו.

תחום השקעות נדל"ן בחו"ל כבר מזמן לא עובד ככה. בשנים האחרונות תחום הנדל"ן פתח את שעריו גם לאנשים שבידם סכום כסף יחסית קטן וזאת ע"י חוכמת ההמונים.

כל אחד מגיע ושם את סכום הכסף שיש ברשותו בעסקה מניבה בחו"ל וכך הכסף מתחיל לעבוד, כעבור שנה או שנתיים (תלוי באיזה עסקה אתם בוחר לשים את כספכם) הקרן חוזרת אליכם+הרווחים ואתם יכולים להתקדם לעסקה הבאה עם סכום כסף יותר גדול ביד.


כך בעצם עובד עולם הנדל"ן, מעסקה לעסקה!


בשביל לעשות כאלה דברים לא צריך להיות חכמים גדולים או להבין בנדל"ן יותר מדי כי אי אפשר ללמוד את התורה כולה ביום אחד, וגם לא בכמה חודשים. בנושאים בריאותיים אנו פונים לרופא, בנושאים משפטיים לעורך דין, בעת שיפוץ לאדריכל, ובהשקעות בנדל"ן – לחברת השקעות שמתמחה בזה ויודעת להביא לך את העסקאות הטובות ביותר שיש לשוק להציע ותאמינו לי שיש!

במסגרת "פרוש השקעות נדל"ן" פועלות מחלקות שלמות המכירות את השווקים השונים על בוריים, יודעים לאתר לבדוק ולנתח את העסקה מרגע תחילת הגיוס ועד לרגע החזרת הרווחים למשקיעים. וכן חברתנו מאגדת בתוכה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם בהם: מומחי נדל"ן, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים ועוד. הנסיון הרב והעשיר שכל אחד מגורמי המקצוע הללו תורם למערכת, מבטיח כי המשקיעים יקבלו את הצעות השקעה המתאימות להם ביותר.

73 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול