• פרוש השקעות

מדוע היזם המקומי זקוק לעזרת "המשקיע הישראלי"?!

עודכן ב: 6 דצמ 2018


דבר ידוע שעסקת יזמות היא הריווחית ביותר. אם כן מתבקשת השאלה מדוע אותו יזם זקוק לעזרתי ? ואם השוק הנדל"ן בחו"ל כזה טוב שהיזם יקח הכול לעצמו למה לחלוק איתי את העוגה??


תשובת היזם:

כשיזם מעוניין להיכנס לפרויקט נדל"ני השאלה הראשונה היא מה הם מקורות המימון??

1. ההון העצמי שלו.

2. בדרך כלל זקוק אף למימון בנקאי.

3. ולעתים קרובות אף סיוע בהשלמת ההון הדרוש להקמת הפרויקט.

(או משום שהפרויקט גדול או משום שמקדם כמה פרויקטים במקביל) 

זה הרגע שבו היזם  פונה אלינו לחברות ההשקעות הן בארץ והן בחו"ל על מנת שנשלים לו את ההון העצמי החסר. ופה נוצר החיבור בין משקיעים פרטיים ליזמים. למעשה המשקיעים הופכים לשותפים בפרויקט, וביחד עם היזם משלימים את ההון העצמי החסר, משתתפים עם היזם בפרויקט ונהנים מהרווח היזמי המתקבל בסיומו, ולעתים גם מתקבולים שוטפים במהלכו (במקרים שבהם במהלך הפרויקט יש גם הכנסות משכירות).

תהליך שבו המשקיעים הופכים לשותפים לכל דבר בפרויקט – ולכך יש כמה השלכות.

שותפות עם היזם מביאה עמה "לא מעט" מעלות ונפתחת בפניהם האפשרות לקבל תשואה גבוהה מאד. בנוסף, מכיוון שהמשקיעים והיזמים נמצאים 'באותה סירה' כלומר מושקעים באותו מידה בפרויקט, יש להם אינטרס משותף למקסם את רווחיות הפרויקט, ומוכרחת אמינות ורווחיות השותפות. וכמו בכל השקעה כמובן זה גם סיכון  (אין השקעה ללא סיכון), אך זו הדרך הבטוחה ביותר בעולם ההשקעות. בדרך זו אתם משיגים, מצד אחד, כרטיס כניסה לעולם יזמות הנדל"ן – ונהנים, מצד שני, מביטחון ומידיעה שיש גוף יציב וחזק שמלווה אתכם ומעמיד עבורכם צוות מיומן ומקצועי הדואג לאינטרסים שלכם כמשקיעים.

מדובר באפיק השקעה משתלם, פופולרי למדי, בטוח יחסית ובעל אפשרות לרווחיות גבוהה.

25 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649