• פרוש השקעות

לחשב מסלול מחדש: השקעות נדל"ן באנגליה

בשנים האחרונות אחוזי הריבית בפיקדונות הבנקים נמצאים בשפל, ההשקעה בבורסה לא יציבה ושוק הנדל"ן בארץ נמצא בבועה שלא עתידה להתפוצץ בזמן הקרוב. במצב הנוכחי, כמעט כל אדם שקצת מבין בהשקעות ימליץ לכם לקחת את הכסף ששוכב לכם בבנק, ולבצע באמצעותו השקעה בחו"ל. השקעה בנדל"ן בחו"ל, ובאנגליה בפרט, היא אפשרית, גם אם יש באפשרותך סכום השקעה נמוך, ומבטיחה לך תשואה גבוהה שלא קיימת בשום מקום בארץ.

פרוש השקעות נדל"ן, בבעלותו של היזם אלי פרוש, צברה ניסיון מוכח של השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, עם למעלה מעשר שנים של פרויקטים והשקעות, שהניבו ללקוחות שלהם תשואות גבוהות במיוחד והרבה שקט נפשי. הייחודיות של פרוש השקעות נדל"ן, טמונה ביכולת של החברה לזהות מגמות בשוק הנדל"ן הבינלאומי, ועל פיהן לקבל החלטות לאיזה השקעות כדאי להיכנס, על מנת למקסם את הרווחים עבור המשקיעים שלהם שמעוניינים בנכס נדל"ני שיספק להם רוגע נפשי לצד תשואה גבוהה.

כל הפרויקטים שהחברה מציעה להשקעה, נמצאים במיקומים מרכזיים ואטרקטיביים והעסקאות המוצעות הן לאחר שיש בידי החברה את כל האישורים והיתרי הבניה, דבר התורם לקצב ההתקדמות המהיר של כלל הפרויקטים.

פרוש השקעות נדל"ן עונה על צרכים שונים של אנשים המעוניינים להגדיל את הכנסותיהם עד כמה שאפשר: האחד זקוק לכסף עבור אירוע בר המצווה של הילד, השני שבר צלחת ואין לו מושג מאיפה מביאים סכום כסף גדול לשמחת החתונה, והאחר רוצה ליהנות מרווח כלכלי ושקט נפשי לאורך זמן.

עקב הביקוש הרב להשקעות נדל"ן באנגליה, פרוש השקעות נדל"ן מציעה מסלולים שונים להשקעה: מסלול Gold Time, בו המשקיע מצטרף לקבוצת יזמים ויחד הם משקיעים בנכס שמניב תשואה גבוהה במיוחד ומחזירים את ההשקעה תוך זמן קצר מאוד - עד 20 חודשים. סכום ההשקעה הוא החל מ-150,000 ש"ח. מסלול Gold House, בו רוכש המשקיע דירה להשקעה לטווח ארוך ומקבל דירה רשומה על שמו בטאבו, ניהול הנכס, והחל מ- 7.3% תשואה לשנה. סכום ההשקעה הוא החל מ-320,000 ש"ח.

הלהיט החדש מבית פרוש השקעות נדל"ן, שהפך לרב מכר תוך זמן קצר, הוא רכישת דירות להשקעה במתחמי מגורי סטודנטים בעיר ליברפול שבצפון אנגליה. הפרויקט כולל עשרות יחידות מגורים לסטודנטים בעלות חדר שינה וסלון או חדר שינה בלבד. כל היחידות בפרויקט מגיעות עם חבילת ריהוט קומפלט, ומוכנות להשכרה. גולת הכותרת של הפרויקט הוא חדר ישיבות גדול ומאובזר, לאונג' יוקרתי ואזורי עבודה ללימודים. המתחם יכלול גם מטבח משותף ומאובזר וכן, מכון כושר חדשני. רוכש הנכס להשקעה יוכל ליהנות מניהול מלא של הכנס ע"י חברת ניהול המתמחה בניהול מעונות סטודנטים, דבר שיחסוך התעסקות של בעל הנכס עם שכירויות ותקלות במקום.

הפרויקט מספק למשקיעים אפשרות לייצר הכנסה קבועה ויציבה משוק מעונות הסטודנטים באנגליה. מלאי הדירות הולך ונחטף, כל הקודם זוכה.

לקביעת פגישה ללא התחייבות: 03-9469673

39 צפיות0 תגובות

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649