השקעות פתוחות

Aura Liverpool

מיקום: ליברפול

סטטוס פרוייקט: בשלבי גיוס

השקעה מינימלית: 69,800 פאונד

הגיוס החל!

אאורה הינו פרויקט חדש של רכישת דירה בבניין למגורי סטודנטים במיקום מרכזי בליברפול.
הדירות המוצעות למכירה הינן יחידות מגורים לסטודנטים בעלות חדר שינה וסלון (סטודיו) או חדר שינה בלבד (מיני-סטודיו). כל היחידות בפרויקט מגיעות עם חבילת ריהוט קומפלט, ומוכנות להשכרה.

הפרויקט מספק למשקיעים אפשרות לייצר הכנסה קבועה ויציבה משוק מעונות הסטודנטים באנגליה.
רוכש הנכס להשקעה יוכל ליהנות מניהול מלא של הכנס ע"י חברת הניהול urbanbubble, המתמחה בניהול מעונות סטודנטים באנגליה, דבר שיחסוך התעסקות של בעל הנכס עם שכירויות ותקלות במקום.

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעות בחו"ל? התקשרו עכשיו 077-8038649

עסקת השקעת נדל"ן של HMO, בניין מגורים משותף. לעסקה קיימים כל האישורים הנדרשים לשיפוץ והשבחת הבניין הכולל 15 יחידות דיור קיימות ומושכרות, והוספת 6 יחידות דיור נוספות והשכרת כל הדירות במחיר גבוה. 
השיפוץ יבוצע על ידי קבלן שיפוצים מהמובילים בלונדון, דבר שיבטיח בניה ברמת גימור גבוהה ואיכותית. בנוסף להשבחת הדירות, התכנית האדריכלית כוללת פיתוח סביבתי בחצר.
לאחר תום השיפוץ וההשבחה, חברת פרוש השקעות משכירה את הדירות במחיר אופטימלי כדי למקסם את התשואה ולאחר שכל הדירות מושכרות הבניין נמכר למשקיע מקומי. 

מיקום: לונדון

סטטוס פרוייקט: בשלבי גיוס

השקעה מינימלית: 150,000 ש"ח

משך פרוייקט צפוי: 12 חודשים

Green Street

מעוניינים לשמוע פרטים על השקעות בחו"ל? מלאו פרטים או התקשרו 077-8038649

הגיוס החל!

וואטסאפ.png

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע פרוש השקעות אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרוש השקעות וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה.

Icon made by Freepik from www.flaticon.com  •  Photos made by Freepik, Pixabay, Unsplash

כל הזכויות שמורות לאלי פרוש • נוצר ע"י מורן כהן הפקות 2018 ©

  • Facebook Social Icon
  • YouTube

פרוש השקעות  מגדלי V-Tower בר כוכבא 23, בני ברק  •  טלפון: 077-8038649